"Loading..."

O nas

KOMFORT W MAŁYM MIEŚCIE

O FIRMIE

MD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości mieszkań, domów i obiektów usługowych w ośrodkach usytuowanych w środkowo-wschodniej Polsce. Przy realizacji naszych inwestycji szczególną wagę przywiązujemy do architektury i wysokiej jakości używanych materiałów. Głównym założeniem naszych inwestycji jest ich funkcjonalność, lokalizacja, a także ponadczasowość rozwiązań architektonicznych zarówno samych lokali, budynku jak i jego otoczenia.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczanie i wiedzę związaną z realizowanymi i obsługiwanymi inwestycjami na rynku deweloperskim jak i komercyjnym. Jako zespół zarządzający mieliśmy możliwość realizacji i uczestnictwa w procesach inwestycyjnych mniejszych i większych projektów deweloperskich, począwszy od przygotowywania koncepcji inwestycyjnych, a skończywszy na komercjalizacji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Partnerów tworzących spółkę wiemy, które rozwiązania i jakie technologie się sprawdziły, a które nie spełniły oczekiwań zarówno inwestorów jak i późniejszych Klientów. Od 2014 roku realizujemy inwestycje wielorodzinne, zaś od roku 2019 zaczynamy realizację inwestycji z segmentu przemysłowego i hotelarskiego.

Misja

Nasze działania inwestycyjne zawierają się w misji firmy, która brzmi ,,Tworzymy komfort w małym mieście”. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie tylko mieszkańcy dużych miejscowości mogą liczyć na zróżnicowaną ofertę zarówno pod kątem ceny jak i standardu. Chcemy to zmienić przenosząc naszą wiedzę i doświadczenie na grunt lokalny i zaoferować mieszkańcom mniejszych miejscowości mieszkania z rynku pierwotnego o odpowiednio wysokim standardzie wykonania w atrakcyjnych cenach dopasowanych do lokalnych potrzeb i możliwości.

Dla kogo?

Budujemy przede wszystkim dla ludzi, dla których zakup nieruchomości jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji i chcielibyśmy aby dobrze i solidnie zainwestowali swoje pieniądze. Dlatego także oprócz standardu, wysokiej jakości materiałów i przemyślanych koncepcji oferujemy dodatkowo wsparcie w postaci doradztwa kredytowego. Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na specjalną ofertę kredytową, przygotowaną przez przedstawicieli banków, z którymi nasza firma współpracuje.

Współpracujemy